Kiermasz zdrowych przekąsek

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania przypada na 8 listopada. To inicjatywa zapoczątkowana w 2007 r. przede wszystkim po to, aby zachęcić dzieci i młodzież do budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Z tej okazji dziś w Małym Księciu odbył się kiermasz zdrowych przekąsek – każdy mógł zasmakować prawdziwych rarytasów przygotowanych przez najznamienitszych szkolnych szefów kuchni: było ciasto dyniowe, brownie z fasoli, zbożowe ciasteczka, owocowe szaszłyki i wiele innych pysznych i zdrowych wyrobów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję: zarówno utalentowanym kucharzom jak i pospolitym smakoszom oraz pani Joli Pożodze, nauczycielce biologii, która zachęciła młodzież do tej inicjatywy.