Szkoła Podstawowa

Działalność dla klimatu

Działalność dla klimatu, dla środowiska i dla naszej planety to bardzo ważna pozalekcyjna działalność naszego liceum. Organizujemy projekty wewnętrzne i międzynarodowe o tematyce ekologicznej. Uczestniczymy w aktywizmie, wciąż uczymy się i doskonalimy. Uwrażliwiamy na przyrodę wszystkich młodszych kolegów i koleżanki, którzy przekraczają progi naszego liceum.

20 września 2019

Upały, ograniczenia w dostępie do wody, susze, powodzie i gwałtowne burze to zaledwie przedsmak świata, w którym przyjdzie nam żyć, jeśli nie zatrzymamy wzrostu globalnej temperatury! Do międzynarodowej akcji przyłączyło się blisko 60 polskich miast. Cały poprzedni rok nasze liceum działało wspierając ekologiczne inicjatywy. Bądźmy konsekwentni, kontynuujmy akcję w obronie przyszłości....naszej przyszłości ! Otwieramy kolejny rok działań, jest tak dużo do zrobienia w tej kwestii.

20 marca 2019

ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM PZREDSTAWICIELA FUNDACJI DZIEDZICTWO PRZYRODNICZE

15 marca 2019

BIERZEMY UDZIAŁ W MŁODZIEŻOWYM STRAJKU KLIMATYCZNYM

11 marca 2019

SOS Ziemia!

W ramach tegorocznego projektu związanego z ochroną środowiska, kilku uczniów z klas pierwszych, zorganizowało w naszym liceum seans filmowy. Nie był to film akcji ani komedia romantyczna. To chwile refleksji nad tym, gdzie żyjemy, z jakim trudem natura stworzyła nam miejsce na Ziemi i jakie to ważne, aby chronić naszą planetę przed zagrożeniami. Bądźmy świadomi!