Szkoła Podstawowa

Cambridge English Qualifications   

Certyfikowane egzaminy Cambridge English Qualifications z British Council.  

Z radością informujemy, że nasza szkoła podjęła współpracę z British Council w programie partnerskim dla szkół i instytucji Addvantage Member Scheme i uzsyskała status Prepatration Centre , czyli szkoły aktywnie przygotowującej uczniów do testów i egzaminów Cambridge English.Dla uczniów oznacza to, że mają szansę aby ich znajomość angielskiego została potwierdzona certyfikatem uznawanym przez wiele instytucji, uczelni i pracodawców w kraju i zagranicą. Wybierz egzamin dopasowany do Twoich potrzeb i zgłoś swojemu nauczycielowi angielskiego chęć przystąpienia do niego. Jeżeli grupa chętnych będzie odpowiednio duża, istnieje możliwość zorganizowania egzaminu w szkole. Egzaminy B2 First oraz C1 Advanced to jedne z najbardziej znanych na świecie egzaminów potwierdzających Twoje umiejętności językowe. Szczegółowe informacje dotyczące każdego z nich znajdziesz klikając w Egzaminy Cambridge English | British Council lub https://www.cambridgeenglish.org/why-choose-us/global-recognition/. Dowiesz się, który egzamin odpowiada Twoim oczekiwaniom i jak interpretować jego wyniki, znajdziesz przykładowe testy oraz listę instytucji, w których certyfikat jest uznawany. Weź przyszłość w swoje ręce!