Szkoła Podstawowa

Wyjazdy na Politechnikę Rzeszowską

2022

Wybrane problemy z chemii

7 kwietnia uczniowie profilu biologiczno-chemicznego wraz z nauczycielką chemii panią Anetą Wolak aktywnie uczestniczyli w Seminarium „Wybrane problemy chemii" organizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej...

Zobacz więcej

Uczniowie rozszerzający informatykę, matematykę, fizykę są częstymi gośćmi na Politechnice Rzeszowskiej.  

2019

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa. Pod kierunkiem wykładowców uczelni uczniowie zasiedli przed sterami symulatorów lotu doświadczając prawdziwych emocji startu, lotu czy lądowania... Robotyka to dziedzina związana z zastosowaniem technik i systemów komputerowych w projektowaniu systemów mechanicznych. Nasi uczniowie z bliska mogli przyjrzeć się pracy robotów w jednej z pracowni Politechniki.