Szkoła Podstawowa

ZdAniem naszych absolwenów

Artur Tarnowski

Nauka w szkole Małego Księcia, a w szczególności zajęcia z grafiki komputerowej zaszczepiły we mnie pasję oraz pozwoliły zagłębić się w świat tej dziedziny. Zarówno na poziomie technicznym jak i artystycznym. Ponadto różnorodność tematów tych zajęć pozwala na wybranie dalszej ścieżki samemu, zaczynając od bardziej tradycyjnego rysunku czy elementów 2D kończąc na tworzeniu trójwymiarowych modeli na potrzeby architektury lub gier. Dzięki wiedzy zdobytej na profilu Grafika 3D w Małym Księciu oraz dzięki własnej pracy i pasji mogę teraz pracować w branży czerpiąc pełną satysfakcję z tego co robię. Współpracuję z firmami na całym świecie, współtworzę popularne projekty i wciąż rozwijam swoje umiejętności.   

Jakub Deryło

Pamiętam dzień, w którym pierwszy raz zobaczyłem w szkole program do grafiki 3D. Pomyślałem sobie wtedy: "Jak można tego używać? Wygląda strasznie". Dziś potrafię obsługiwać około 10 tak samo "strasznie wyglądających" programów. I choć do pełnego ich opanowania jeszcze dużo mi brakuje, mogę śmiało powiedzieć, że zamiłowanie do grafiki zaszczepiło we mnie właśnie liceum Małego Księcia. Profil Grafika 3D był dla mnie od samego początku trafionym wyborem. Nauczyciel pokazał mi niesamowity świat ukryty za tym "przerażającym" interfejsem programu.
Prowadził mnie za rękę przez trudne początki - objaśniał narzędzia, korygował błędy w moich pracach, ale przede wszystkim zachęcał do dalszej nauki. Był to zdecydowanie dobry start, który w połączeniu z wkładem własnym dał owoce w postaci umiejętności oraz pasji.  

MACIEJ ANWAJLER  

Naukę na profilu Grafika 3D w liceum Małego Księcia traktowałem jako solidny fundament dla mojego dalszego kształcenia się. Przedmioty realizowane w ramach grafiki nie tylko otworzyły mi drzwi do świata cyfrowych sztuk wizualnych, ukazując całą gamę możliwości, jakie niesie ze sobą ta przyszłościowa dyscyplina, ale również pozwoliły mi nabyć umiejętności, które czynnie wykorzystuję jako student grafiki komputerowej.