GRZEGORZ KOPAŃSKI

W naszym Zespole Szkół pracuje jako nauczyciel informatyki. Zajmuje się grafiką komputerową, programowaniem i komponowaniem muzyki.
Jest samoukiem i całą wiedzę zdobył czytając internetowe potrale poświęcone tej tematyce oraz przepracowując wiele tutoriali.
Tworzy gry komputerowe, od lat uczy grafiki 3D. Jest pasjonatem swojego zawodu. W swojej pracy nie trzyma się utartych reguł ani trendów,
 bo twierdzi, że są one dla niego jedynie powielaniem czyjegoś pomysłu.

GRZEGORZ ŚRODA

Plastyk, grafik, karykaturzysta, autor Tarnobrzeskich Straszonów i komiksów, ilustrator bajek dla dzieci.
Organizator wielu imprez dla dzieci i młodzieży, konkursów, warsztatów rysunkowych oraz półkolonii.
Twórca reklam.  Od paru lat współpracuje z liceum.

PIOTR BEDNARSKI

Ukończył studia magisterskie na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Obecnie mieszka i pracuje w Tarnobrzegu. Grafika i scenografia to jego pasja.  Zajmuje się grafiką, fotografią, kolażem oraz ilustracją.
Współpracował min. z Festiwalem Artystycznym Młodzieży Akademickiej (FAMA) ale również z takimi ośrodkami jak SMALL PRESS PHOTO
w  Krakowie, Małopolskim Ogrodem  Sztuki, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagielońskiego, Galerią ONAMATO w Krakowie,
Urządem Wojewódzkim we Lwowie, Galerią Intymną Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej w Katowicach czy Wydawnictwem ZNAK.

ELŻBIETA MIŚKIEWICZ -ZAMOJSKA

Od początku związana jestem ze szkołą. Uczę historii sztuki, wiedzy o kulturze oraz plastyki. Zawodowo koordynuję warsztaty ilustracji, organizuję konkursy plastyczne, imprezy kulturalne, prowadzę zajęcia plastyczne z dziećmi. Jestem organizatorką wystaw sztuk i pomysłodawcą autorskiego cyklu wystaw „Ellé z créé”, w którym propaguję klasyczną i współczesną polską ilustrację. Łącze wszystkie dziedziny mojej zawodowej aktywności tak, by najpełniej wpływać na rozwój osobowości uczniów, rozbudzać w nich zainteresowanie sztuką, dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Moje osobiste zainteresowania są paralelne do zawodowych, staram się je kreatywnie łączyć.