JAGODA I BŁAŻEJ W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE BRAWO!!

W piątek 24 marca w siedzibie filii odbyła się VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, przygotowana przez pracowników oraz studentów kierunku filologia angielska. W konkursie wzięło udział 72 uczniów reprezentujących 14 szkół z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, a także lubelskiego.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka, Starosty Powiatu Sandomierskiego – Pana Marcina Piwnika.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Sobczyk, Błażej Rozmus, Emilia Szczepańska, Jagoda Koczwara-Szuba, Mateusz Leja, Karol Masternak, Bartosz Bożek i Maks Iwanicki.

Jagoda Koczwara Szuba i Błażej Rozmus uzyskali wysokie miejsca plasując się w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy!! Nauczycielami uczniów są panie Agata Kicińska Saracen, Elżbieta Szczesiak i pan Wojciech Marciniak