DZIEŃ OTWARTY W KSIĘCIU

21 kwietnia, całe popołudnie i wieczór był wspólnym czasem, w którym mieliśmy okazję spotkać się z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami z klas ósmych oraz z ich rodzicami.

Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie! Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, a Wasi rodzice poznali atmosferę naszego liceum. Była sposobność do rozmów z nauczycielami i podglądanie młodzieży z Małego Księcia. Nasz wysiłek się opłacił. Przybyliście licznie…  Wspaniała młodzież, którą chętnie zaprosimy do współpracy na kolejne cztery lata. Dziękujemy też naszym uczniom, którzy poczuli się jak prawdziwi gospodarze i intensywnie pracowali ze swoimi nauczycielami aby przygotować się na przybycie gości. W trakcie uroczystości rozstrzygnęliśmy również konkurs języka angielskiego pt. „Dlaczego lubię angielski?” Pierwsze miejsce zdobyła Emilia Mikula z Sandomierza. Gratulujemy!