Dlaczego lubię angielski?

„Dlaczego lubię angielski?” – tak brzmiało hasło przewodnie I Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego, który był skierowany do klas 8. Zadanie polegało na nagraniu filmu, w którym uczniowie mieli odpowiedzieć na to pytanie używając języka angielskiego. Spośród wszystkich zgłoszonych prac nauczyciele języka angielskiego – pani Agata, pani Ela i pan Wojtek oraz reprezentanci uczniów oddziałów dwujęzycznych wybrali najlepsze nagrania. Wyróżnieni w konkursie to Amelia Strach, Marcelina Kogut, Maja Dziuba, Roksana Dybus, Natalia Żyła, Karol Kusik i Jakub Piskor – wszyscy uczniowie reprezentowali szkołę podstawową w Świniarach.

A nagrodzeni to:

III miejsce – Zuzanna Krasoń, Jakub Krawczyk i Krzysztof Teter (szkoła podstawowa w Mściowie)

II miejsce – Wiktoria Bednarska i Wiktoria Surowiec (szkoła podstawowa w Świniarach)

I miejsce – Emilia Mikula (szkoła podstawowa w Sandomierzu)

Bardzo dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy!