WYBORY!

To, jak wygląda nasza szkoła zależy tylko od nas! Każdy z nas ma wpływ na to, co będzie się działo w społeczności liceum Małego Księcia.

Wszyscy – uczniowie i nauczyciele jesteśmy tutaj w MK, bo szukamy lepszego miejsca do pracy i nauki. Lepszego niż te, które są nam narzucone przez ustawy i rozporządzenia. Chcemy zrobić coś po swojemu.

Stwórzmy jeszcze lepszą szkołę, jeszcze ciekawszą, bardziej nowoczesną – zróbmy takie liceum o jakim marzymy!

Masz jakiś pomysł?

Obejmij władzę! Weź sprawy w swoje ręce. Bądź sprawczy/sprawcza!

6 października 2023 r. odbędą się wybory do szkolnego rządu.

Zapraszamy do przedstawiania swoich kandydatur w następujących rolach:

prezydent/prezydentka

MINISTROWIE: rozwoju/komunikacji/finansów/ kultury/sportu/sprawiedliwości/ds.zagranicznych/ds. społecznościowych

CZEKAMY NA WASZE PERZENTACJE I PLAKATY WYBORCZE !

A jeśli skończyłeś/aś 18 lat nie zapomnij, gdzie trzeba pójść 15 października 2023 R.

Nasza ojczyzna potrzebuje Twojego głosu.

Głosów ludzi mądrych, ceniących wykształcenie i wysoką kulturę.

Nie słuchaj komentarzy populistów, dotrzyj do źródeł i sama/sam sprawdź kto z kandydatów/kandydatek na posłów zapewni Ci dobre życie w Twoim własnym kraju.

Twój głos bardzo się liczy!!!