Sukces Michała Bednarskiego

Sobotnie warsztaty w Tarnobrzeskim Domu Kultury, w których udział wzięły Amelia i Ewa z Kl III. Warsztaty odbyły się w ramach Festiwalu Baśniowy Świat S. Jachowicza. Prowadziła je Asia Gwis – graficzka i ilustratorka, absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r. w pracowni Grafiki Wydawniczej. Przez wiele lat pracowała jako grafik m.in. w „Zwierciadle”, „Przekroju”, „Machinie”, „National Geographic”. Jej ilustracje publikowane były m.in. w: „Elle”, „Pani”, „Zwierciadle”, „Sensie”, „National Geographic Traveler”, „ChickPea”. Podczas spotkania powstały cudne koty, okazało sie, że ilustrowanie dla dzieci nie jest wcale łatwym zadaniem. Na wystawie w Galerii TDK znajduje się praca Michała Bednarskiego, który wziął udział w konkursie plastycznym na portret Jachowicza, otrzymał wyróżnienie w postaci udziału w wystawie, jego praca została wybrana spośród 200 konkursowych. Gratulujemy!