Szkoła Podstawowa

Aktualności

Chcemy być sobą

Chcemy być sobą

Koncertem „Chcemy być sobą” Grupy Artystyczne MK podsumowały swoją całoroczną pracę. Na scenie ŚDK młodsi wykonawcy śpiewem i tańcem opowiadali o tym, jak ważne jest, by w życiu odnaleźć swój kolor, swoją pasję i cieszyć się nią razem z innymi. Uśmiechem, zapałem i odwagą pozyskali sobie wielką przychylność widzów. Wykonania starszych artystów wybrzmiały na koncercie mocnym gitarowym riffem, potężnym uderzeniem perkusji i donośnym wokalem niosącym ważny dla wszystkich ludzi przekaz. Zaprezentowano kultowe utwory: „Enter Sandman”, „Don’t Worry, Be Happy”, „Lemon Tree”, „Knockin’ On Heaven’s Door”, „Sweet Dreams”, „Teksański”,” Arahja” i oczywiście „Chcemy być sobą”! 

Muzycznymi prezentacjami artyści poruszyli publiczność, która śpiewała razem z nimi, klaskała w rytm utworów, żywo reagowała na to, co działo się na scenie oraz zaśpiewała grupom gromkie 100 lat. 

Dzieci i młodzież zostali przygotowani do wydarzenia przez p. Bożenę Mazur – Kołek, p. Bożenę Krawiec, p. Magdalenę Szlęzak – Gwoździowską, p. Marka Myszkę, p. Leszka Dziarka i p. Renatę Wiórkiewicz. 

W tym roku mija dziesięć lat działalności szkolnych grup artystycznych!!!! Wszystkie te lata, to był piękny czas, w którym wokaliści, instrumentaliści, tancerze i instruktorzy pokazali to, co kochają. Muzyka połączyła ludzi na nią wrażliwych i dzięki niej tworzą oni piękną artystyczną rodzinę! Przesyłamy im wielkie brawa za wspaniałe muzyczne podróże!