1 bieg charytatywny „Mały Książę z sercem”

26 maja  2023 r (piątek) o godzinie 18:00 odbędzie się  1 bieg charytatywny „Mały Książę z sercem”. Bieg odbędzie się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Podczas akcji będziemy zbierać fundusze na Hospicyjny Dom Aniołków dla dzieci w gminie Zaleszany prowadzony przez Fundację Serce Dla Serca.

Prosimy o włączenie się w tą akcję wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich gotowych do niesienia pomocy. Wyznaczoną trasę można pokonać: biegiem, spacerem, na rolkach, na hulajnodze. Przy starcie będą zbierane pieniądze do puszki. Każdy uczestnik otrzyma  pamiątkową naklejkę. Każdy z nas może być aniołem, który pomaga innym, zatem mile widziany będzie strój w kolorze białym. Podczas akcji dzieci pozostają pod opieką rodziców.

Po biegu charytatywnym będzie możliwość skorzystania z grilla. Dzięki sponsorom zapewniamy kiełbaski oraz coś słodkiego.

Bardzo liczymy na obecność tych, którzy mają otwarte serca na potrzeby chorych dzieci.

Zobacz plakat 1 biegu >>