ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Wakacje nadeszły. Wszyscy spotkaliśmy się w dobrych nastrojach w naszym liceum żeby uczcić ten dzień i oficjalnie i artystycznie. Rozdane zostały nagrody za najlepszą średnią – Alicja Gonet wróciła do domu z tytułem „Primus Inter Pares”, przyznano „Mądrą Sowę” za dokonania naukowe Klaudii Tworek, a „Artystyczne Ausze” otrzymali w tym roku Jakub Rewera- działalność muzyczna i Dominik Nieckarz za doskonałe prace z GRAFIKI 3D. Ponad 40 uczniów wykazało się zaangażowaniem w różnego typu działalnościach i także zostali docenieni. Julka Kilian zagrała nam na flecie, a trio – pan Wojtek Stępień, Paweł Szczęch i Jozue Dziwis zaprezentowali skecz o zdalnym nauczaniu przypominając nam realia z jakimi musieliśmy się tak niedawno zmierzyć podczas pandemii. Wychowawcy ostatni raz w tym roku szkolnych spotkali się z klasami, aby rozdać świadectwa… Teraz odpoczynek. Zasłużony. Uważajcie na siebie i wracajcie pełni energii we wrześniu.