TESTY ROCZNE- GRATULUJEMY NAJLEPSZYM!

Testy roczne 2022 zakończyły czas trudu włożonego w skompletowanie rocznej pracy uczniów liceum. Te ostatnie wyłoniły zwycięzców. Gratulujemy serdecznie tym, którzy wypracowali najlepsze średnie testów. Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do nich, stworzyli je i sprawdzili. Są to w kolejności od najwyższych:
Z klas 3- Jakub Karłowski, Patryk Ślęczka, Alicja Gonet, Kamil Krawiec, Maja Rozmus i Eryk Kurdziel, Oliwia Głuszak, Klaudia Tworek, Kacper Tadeusiak, Amelia Gierach i Julia Cygan.
Z klas 2- Jozue Dziewis, Ewa Socha, Michał Leśniak, Konrad Woźniak, Sebastian Kowal.
Z klas 1 – Aleksander Zieja, Emilia Dziwis, Jagoda Koczwara- Szuba, Patrycja Wnuk, Oliwia Szczepańska, Mikołaj Borycki oraz Maria Kapsa.