GRATULACJE!

KLAUDIA TWOREK Z KLASY 3E FINALISTKĄ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI.
Klaudia od ponad roku przygotowywała się do tej olimpiady z wielkim zapałem. Wiele książek, testów, i innych materiałów, wykraczających daleko poza wiedzę z zakresu programu szkolnego musiało znaleźć się na jej biurku. Aby zmierzyć się z młodzieżą z całej Polski i zostać finalistką, potrzebna była wiedza z chemii, biologii i żywienia. Dodatkowo, każda edycja to zupełnie inny temat wiodący Olimpiady WOŻIŻ. Tym razem musiała mieć w jednym palcu wiedzę dotyczącą ŻYWIENIA W PROFILAKTYCE CHORÓB KRĄŻENIA. Dała radę!
Klaudia, oprócz udziałów w rajdach rowerowych oraz zaangażowania w harcerstwie, wykazała się uporem i pracowitością w realizacji wymarzonego celu. To właśnie w taki sposób zdobywa się laury. Dzięki nim właśnie na wielu uczelniach będzie miała łatwy dostęp do dobrych kierunków studiów gdzie biologia jest wymogiem. Jej tytuł dał jej z 100% z tego przedmiotu.
Gratulujemy Klaudii i jej opiekunce- nauczycielce biologii z naszego liceum-pani Joli Pożodze. BRAWO