Szkoła Podstawowa

Aktualności

WPŁYW PANDEMII COVID-19 NA ZDROWIE DZIECI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM – ANKIETA DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW.

WPŁYW PANDEMII COVID-19 NA ZDROWIE DZIECI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM – ANKIETA DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW.

WPŁYW PANDEMIII COVID-19 NA ZDROWIE DZIECI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM
HTTPS://WWW.KO.RZESZOW.PL/DLA-DYREKTORA-I-NAUCZYCIELA/WPLYW-PANDEMIII-COVID-19-NA-ZDROWIE-DZIECI-W-WOJEWODZTWIE-PODKARPACKIM/

W RAMACH DZIAŁALNOŚCI NAUKOWEJ W KOLEGIUM NAUK MEDYCZNYCH UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO ZESPÓL SKŁADAJĄCY SIĘ Z PANA PROF. DR HAB. N. MED. SŁAWOMIRA SNELI, MGR AGNIESZKI JARMUZIEWICZ ORAZ LEK. DOROTY HANF-OSETEK OPRACOWUJE DANE DOTYCZĄCE WPŁYWU PANDEMIII COVID-19 NA ZDROWIE DZIECI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM. W ZWIĄZKU Z TYM ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ DO DYREKTORÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO O UZUPEŁNIENIE ANKIET BADAWCZYCH DOTYCZĄCYCH STANU ZDROWIA UCZNIÓW W KLASACH 1-4 I 5-8.

ANKIETY TE MAJĄ ZA ZADANIE WYŁAPANIE ANOMALII DOTYCZĄCYCH ZMIAN W OBRĘBIE KRĘGOSŁUPA (SKRZYWIENIA, WADY POSTAWY) ORAZ KOŃCZYN DOLNYCH (KOLANA KOŚLAWE, SZPOTAWE) W SZCZEGÓLNOŚCI ZAOBSERWOWANYCH PRZEZ RODZICÓW (W KLASACH 1-4), JAK RÓWNIEŻ SAMYCH BADANYCH (KLASY 5-8), DO KTÓRYCH MOGŁO DOJŚĆ W TRAKCIE OSTATNIEGO ROKU TRWANIA PANDEMII COVID-19.

UZUPEŁNIENIE TYCH ANKIET MIAŁOBY ODBYĆ SIĘ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. W KLASACH 1-4 ANKIETY TE WYPEŁNIALIBY RODZICE, NATOMIAST W KLASACH 5-8 PROPONUJEMY, ABY MŁODZIEŻ WYPEŁNIŁA ANKIETY. TERMIN BADAŃ CZERWIEC 2021.
BADANIA TE NIE TYLKO STANOWIĄ POTRZEBNY MATERIAŁ BADAWCZY, ALE DLA BIORĄCYCH W NICH UDZIAŁ UCZNIÓW POZWOLĄ NA ŁATWIEJSZE I SZYBSZE DOTARCIE DO SPECJALISTÓW.
ZESPÓŁ BADAWCZY OFERUJE SPRAWNĄ KONSULTACJE Z LEKARZEM ORTOPEDĄ JAK RÓWNIEŻ FIZJOTERAPEUTĄ W RAZIE NIEPOKOJĄCYCH OBJAWÓW DOTYCZĄCYCH STANU ZDROWIA.

W RAZIE PYTAŃ ZE STRONY RODZICÓW, OPIEKUNÓW PRAWNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO POD NUMEREM 795533940 BĄDŹ TEŻ DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES AJARMUZIEWICZ@UNIV.RZESZOW.PL, ORAZ W CELU REJESTRACJI PACJENTÓW DO SPECJALISTY FIZJOTERAPII, NATOMIAST NA NUMER 794357457 LUB MAIL DOROTAHANF@GMAIL.COM CELEM REJESTRACJI DO SPECJALISTY ORTOPEDII DZIECIĘCEJ LEK. DOROTY HANF-OSETEK.

KLASA 1-4 (PROŚBA O WYPEŁNIENIE PRZEZ RODZICA)
HTTPS://FORMS.OFFICE.COM/PAGES/RESPONSEPAGE.ASPX?ID=PW7PURYCZEK4KLYTFBQYASAO40DT0GBLT1RDBX-OB1FUMVHTQTJBOEJKOVUXTKXUWEXMS0W4RUHDSC4U&FBCLID=IWAR1OUMAL-RQY87LGLQ_7W9T0X3-SNODHX3BI7N0ZTRVPATIFAIUYKA1XQ4Y

KLASA 5-8
HTTPS://FORMS.OFFICE.COM/PAGES/RESPONSEPAGE.ASPX?ID=PW7PURYCZEK4KLYTFBQYASAO40DT0GBLT1RDBX-OB1FURTVMR0RRUEG2WK1ISFVBTLQ5NFRANJBKVI4U&FBCLID=IWAR1DISN9FSO2FXUEUI4WUGKCECVHWJZ3HW_YNRDBNIGQIQRL_YW3RY2ZB3S