Każdego roku otwieramy drzwi naszego liceum

Każdego roku otwieramy drzwi naszego liceum, by opowiedzieć naszym Gościom o tym co dla nas jest najważniejsze w edukacji.

Przedstawiamy ideę szkoły, opowiadamy o tym, że wiedza jest ważna na równi z kompetencjami miękkimi, o które w Małym Księciu bardzo dbamy. Przygotowujemy przecież naszą młodzież nie tylko do egzaminu maturalnego, ale też do przyszłego rynku pracy.

W tym roku nasi Goście mieli okazję uczestniczyć w kilku warsztatach, przekonali się jakie możliwości niesie ze sobą nauka na kierunku Informatyka Książęca i Grafika 3D. Uczestniczyli w laboratorium profilu medycznego i politechniczno-biznesowego. Zapoznali się z metodą nauczania języków obcych i specyfiką profilu dwujęzycznego i humanistycznego.

Mieli okazję obejrzeć nowocześnie wyposażony budynek szkoły i porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami oraz uczniami naszego liceum. Dziękujemy wszystkim obecnym za miłe spotkanie i zapraszamy, dołączcie do nas! Czekamy na Wasze podania.