W ostatnim tygodniu wakacji

W ostatnim tygodniu wakacji nasza młodzież zaangażowała się w XIII Tarnobrzeskie Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie.

To bardzo ważny temat zwłaszcza, że głównym celem inicjatywy jest upowszechnianie i promocja zdrowia psychicznego oraz zmiana postaw i stereotypów dotyczących osób doświadczających kryzysów psychicznych.

Uczniowie przez cały tydzień brali udział w zajęciach integracyjnych, malarskich i tanecznych w ramach projektu „Sztuka Integracji”. Wydarzenie organizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Chorujących Psychicznie OGNIOWO pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega i Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego.

Zapraszamy serdecznie na finał 4 września 2024r. o godzinie 17.00 – Pl. Bartosza Głowackiego, podczas Biegu Solidarności zaprezentowana zostanie wielkoformatowa praca malarska oraz pokaz tańca.

W projekcie udział wzięli: Joanna, Karolina, Magda uczennice z klasy IV, Maria, Alicja, Filip, Ola, Emilie uczniowie z klas II

Jesteśmy dumni, że reprezentowaliście naszą szkołę!

Dziękujemy pani dyrektor Beacie Wasiuta z ŚDS Tarnobrzeg za zaproszenie!